APP Slovenska obala

kolesarko

Pripravnik
5. jan 2011
37
0
6
Zanima me, če mogoče kdo ve kje se da poceni najeti APP na slovenski obali v mesecu januarju in del februarja? APP bi bilo zaželjen da je primeren za 3 do 4 osebe in solidno opremljen. Trenutno imamo v Pirano opcijo za 28€ na dan, pa me zanima če kdo ve mogoče za kaj bol ugodnega?
APP bi najeli kolesarji, ki bi na obali opravljali kolesarske treninge, tako, da skrbi pred norimi študentskimi zabavami ni
grin1.gif
.
lp
wink-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Tudi sam sem bil v Strunjanu je je res dobra opcija in toplo priporočam!
 

kolesarko

Pripravnik
5. jan 2011
37
0
6
V strunjanu je res zakon ja, tut sami hodmo večkrat tja na priprave. Vendar, da bi biu skos tam pa ne gre - tam plača ena oseba za polpenzion se mi zdi da 28€ + testenine po treningu. Če greš pa v APP pa se recimo ta znesek razdeli na 3 ali 4, kar je dost bolj ugodno. Skuhat neki po treningu pa tut ni tak problem
smile-1.gif
!
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Stari, to je jurja ne mesec? Kakor razumem, bodo dol 45 dni
smile-1.gif
.

LP
 
Nazadnje urejeno:

kolesarko

Pripravnik
5. jan 2011
37
0
6
Ne bomo celih 45 dni, ker je treba it umes tut kaj domov pozdravit+ da je kdaj doma lepše vreme kot na obali (zadna 2 dni je že tako naprimer). Je pa PIC lepo razumel, z flatom oz. nečim v tem stilu je vse dost cenejš in ravno to je mene zanimalo. Če pa bi se šlo za eno ali 2 noči....to pa pi gladko takoj šou v Salinero!
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Spregledal pa tudi nikjer izrecno ne pise v kosu. To sta lahko samo tudi dva tedna.
smile-1.gif