Covid-19 Aplikacija za sledenje

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Poziv JJ zaradi tistih 22-ih. MANIPULACIJE NISO IZKLJUČENE!

Janša aplikacija.jpg


GOV ostani zdrav.jpg


Moji podatki. NISO zmanipulirani!


Screenshot_2020-10-29-10-33-18-653_com.miui.securitycenter.jpg
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Še kdo s težavo? Telefon mi nonstop prikazuje obvestilo "Bluetooth se vedno znova zaustavlja. Ponovno naložite aplikacijo.".

Meni je po updatu telefona app cel čas crashiral, ponovna namestitev je pomagala. Zgodovina je žal šla... Lahko da so krive težave z dovoljenji.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.654
498
83
41
povsod malo
Meni je po updatu telefona app cel čas crashiral, ponovna namestitev je pomagala. Zgodovina je žal šla... Lahko da so krive težave z dovoljenji.
Enako je bilo pri meni. Potem je napisalo da sem bil v stiku s tvegano osebo neki neki in potem se je sesul in tudi tega ni bilo več.
Ne vem kaj so naredili prej tega ni bilo pa jo imam aktivno več kot 1 mesec brez problemov.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
A to kodo dobi vsak pozitiven, ali samo tisti, ki ima apk.

A jo dobis na sms al kam?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Avtomatsko ne dobiš kode, moraš jo zahtevati - včasih te vpraša kar preko telefona, ko ti sporoči rezultat, sicer pa jo moraš sam zahtevati preko NIJZ obrazca (na začetni strani). Kodo pa dobiš potem preko SMS.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Klicali so za ''anketo'' NIJZ in potem poslali navodila, isto kar dobiš na Metelkovi pri testiranju in pa TAN kodo.

In to praktično 48 ur po potrjenem testiranju.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Kaj pa koalicijski poslanci in vlada? Smo že videli kak screenshot?
Al so jo namestili tako kot Zofija Mazej Kukovič - samo na Tweetu ????
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Aplikacija je en navaden nateg, samo da je nekdo potegnil denar. Moja je včeraj bila spet testirana (dela v domu upokojencev in jih testirajo 2x tedensko, nima pa nekih znakov, malo posmrka, pa včasih kihne, nima vročine, tudi vonj še ima). Danes so klicali, da je pozitivna. Cel dan jo že gnjavim, naj ne pozabi vprašati za kodo, da jo vnesem v aplikacijo. Kod več ne dajejo, mora le obvestite vse svoje stike, da je pozitivna in naj spremljajo svoje zdravstveno stanje. Za koju qrac imamo potem naložene te aplikacije?

Pa še nekaj glede varovanja zdravstvanih podatkov. Rezultat je pred njo izvedela njena nadrejena v službi. Baje lahko pogledajo nekam za rezultate, tako da so jo že iz službe klicali, da gre jutri delat v rdečo cono (kjer so okuženi), ker so videli da je pozitivna. Ni se testirala v službi, ampak je včeraj opoldne hodla v bližnjo covid točko.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Aplikacija je en navaden nateg, samo da je nekdo potegnil denar. Moja je včeraj bila spet testirana (dela v domu upokojencev in jih testirajo 2x tedensko, nima pa nekih znakov, malo posmrka, pa včasih kihne, nima vročine, tudi vonj še ima). Danes so klicali, da je pozitivna. Cel dan jo že gnjavim, naj ne pozabi vprašati za kodo, da jo vnesem v aplikacijo. Kod več ne dajejo, mora le obvestite vse svoje stike, da je pozitivna in naj spremljajo svoje zdravstveno stanje. Za koju qrac imamo potem naložene te aplikacije?

Pa še nekaj glede varovanja zdravstvanih podatkov. Rezultat je pred njo izvedela njena nadrejena v službi. Baje lahko pogledajo nekam za rezultate, tako da so jo že iz službe klicali, da gre jutri delat v rdečo cono (kjer so okuženi), ker so videli da je pozitivna. Ni se testirala v službi, ampak je včeraj opoldne hodla v bližnjo covid točko.
Kodo menda po novem sam dvigneš preko nekega spletnega obrazca.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Pa še nekaj glede varovanja zdravstvanih podatkov. Rezultat je pred njo izvedela njena nadrejena v službi. Baje lahko pogledajo nekam za rezultate, tako da so jo že iz službe klicali, da gre jutri delat v rdečo cono (kjer so okuženi), ker so videli da je pozitivna. Ni se testirala v službi, ampak je včeraj opoldne hodla v bližnjo covid točko.
Zdej si pa predstavljaj, da je test napačno pokazal, pa se bo zdej v rdeči coni res okužila.

Mislim, to pa so ukrepi vlade. Masko moraš nosit zunaj na samem, okužen pa morš pa na šiht v dom upokojencev.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.006
113
Aplikacija je en navaden nateg, samo da je nekdo potegnil denar. Moja je včeraj bila spet testirana (dela v domu upokojencev in jih testirajo 2x tedensko, nima pa nekih znakov, malo posmrka, pa včasih kihne, nima vročine, tudi vonj še ima). Danes so klicali, da je pozitivna. Cel dan jo že gnjavim, naj ne pozabi vprašati za kodo, da jo vnesem v aplikacijo. Kod več ne dajejo, mora le obvestite vse svoje stike, da je pozitivna in naj spremljajo svoje zdravstveno stanje. Za koju qrac imamo potem naložene te aplikacije?

Pa še nekaj glede varovanja zdravstvanih podatkov. Rezultat je pred njo izvedela njena nadrejena v službi. Baje lahko pogledajo nekam za rezultate, tako da so jo že iz službe klicali, da gre jutri delat v rdečo cono (kjer so okuženi), ker so videli da je pozitivna. Ni se testirala v službi, ampak je včeraj opoldne hodla v bližnjo covid točko.

Ne prodajaj buč na strani https://nijz.si/ spodaj imaš za izpolnit obrazec. naslednji dan bo dobila klic od epidemiologa: jaz sem se dogovarjal za mojo mat ki je + . Poslala kodo na mail.
Res pa je da imajo ta birokratski neumen sistem namesto da bi zadevo uredil da takoj ko je rezultat + se generira koda ki gre avtomatsko po sms na telefonsko ki si jo dal. Ne pa da mora prej čez 4 roke da to do uporabnika spravijo.
Tako kot vse v JU.