Apartma v naselju Gajac

Kuhan_Vincek

Zelenc'
29. jun 2015
2
0
1
Ljubljana
Zdravo vsi!
smile-1.gif


S punco iščeva apartma v naselju Gajac.

Oba sva študenta višjih letnikov (jaz zaključujem magisterij, ona zaključuje dodiplomski študij) in sva umirjene sorte.
Ne potrebujeva luksuza (niti klime ne), ampak najbolj nujno opremo (postelja, kopalnica, hladilnik, štedilnik). V kolikor ima apartma balkon / teraso je to super, ni pa nujno. Sva vajena bivati v apartmajih sindikalne sorte, ki so jih do pred kratkim imela vsa večja slovenska podjetja.
smile-1.gif


Iščeva karseda ugodno cena in sva za to pripravljena tudi kaj postoriti (pospraviti ali pomiti apartma, pomagati odnesti vanj kakšno opremo itd.).

Časovno gledava termine med 1.8. in 20.8..

Zelo bova vesela, če se bo našel kdo, ki nama bo pomagal najti tak apartma. Prosiva za kakršnekoli informacije ali nasvete.
smile-1.gif


Že vnaprej hvala!
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.981
15
38
Bled
Itaq te vsak najprej vpraša po izobrazbi, tko da se ne sekirej, zih bo kšna fajna ponudba!
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Ne bi rad bil pameten ampak tako vprašanje bi nalsovil na turistično agencijo.
 

Kuhan_Vincek

Zelenc'
29. jun 2015
2
0
1
Ljubljana
Zdaj pa tak....

Ljudje ne vem ravno kaj vas muči, da ste tako napadalni in pričnete s prve obsojat ampak, da razčistimo par dejstev.

@hooger

Hvala za sarkazem, ker je tvoj komentar res koristil moji temi. Drugače pa sem izobrazbo navedel z razlogom.
Namreč večinoma rine na Pag mularija, ki gre žurat v Zrče in hotel sem izpostavit, da to ni najin namen. Sem domneval (očitno napačno), da bo stopnja izobrazbe pokazala nek nivo resnosti.

@zmago1

Res hvala, si nikoli ne bi mislil, če ne bi ti omenil.... Drugače pa, da ti še jaz prijazno svetujem. Turistične agencije imajo višje cene apartmajev, kot tisti, ki jih oddajajo privat, saj morajo tudi same nekaj zaslužiti, zato dajo pribitek na ceno.

@tony

To razlagajo na spletnih straneh univerz in fakultet. Primer: http://www.um.si/studij/podiplomski-studij/Strani/2--stopnja.aspx


@notranjc

"umirjena sorta + Gajac v začetku avgusta = ne gre skupaj. "

A res? Lahko prosim argumentiraš oziroma razložiš tvojo bistroumno logiko?

@theduke

Glej odgovor za hoogerja.

@nik88

Mogoče ne veš ampak Gajac =/= Zrče. Tolko za info. Bi ti svetoval, da greš kdaj malo naokoli po Pagu in da nisi samo s svojimi "kolegi" na ladjici s slike.
wink-1.gif


Drugače pa se opravičujem, če moj post zveni zelo ostro, ampak res nisem pričakoval takšnega odziva, glede na moj OP. Pač hotel sem malo pomoči od koga z več izkušnjami in informacijami. Ne vem no, zgleda, da je to danes že preveč za pričakovat....

 
Nazadnje urejeno:

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Zrče so na žalost še več kot le Gajac. Pijane angleške zombije lahko vidiš po veliko okoliških krajih.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
ksz
1x smo bili v Gajcu. Meni osebno brezveze, ponoči se sliši "tuc-tuc" iz zrč, pa vsake toliko piči kaka makina skozi naselje enih 180+ km/h
stupid-1.gif
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik Kuhan_Vincek pravi:
"umirjena sorta + Gajac v začetku avgusta = ne gre skupaj. "
A res? Lahko prosim argumentiraš oziroma razložiš tvojo bistroumno logiko?

hm zdej pa res ne vem si res tolk zabit ali se sam delaš tazga bebota ali imaš pa res sam osnovno šolo in nimaš dostopa do interneta in časopisov?!
ZRČE so najbolj razvpit kraj na HR obali kjer so v okoliških krajih morali sprejeti zakone ki prepovejo pitje alkohola po ulicah ker ulice niso bile prevozne zaradi stotnij pijanih zadetkov in kjer so bili pobruhani in poscani vhodi nekaj najbolj običajnega in kjer zjutraj nisi mogel hodit bos ker si ali stopil na glažuno po pet korakih in kjer nisi mogel zaspat do 7h zjutraj ker so nabijali muzko u faking 200 decibelov. In ugani katero je najbližje naselje tem Zrčam--> Gajac
cheer.gif
in ti bi imel miren kraj in mirne sosede, ...raje ne hodi tja in pusti mladini mir da se znori, kdo rab v Gajcu eno tako tečnobo ...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.550
1.426
113
Seveda bom izpadel kot siten star tečnež, ki se leta 1963 pritožuje, ker so univerzitetni študij skrajšali za eno leto, ampak:
vsak diplomant uni programa se ob neskončni neumnosti Zupanove Argentinske ministrske ekipe reži kot pečen maček
aplauz.gif