Apartma Novalja-Zræe

T00MY

Pripravnik
27. mar 2008
67
0
6
Pozdrav
nahrung002.gif


Zanima me če ima kdo izkušnje oz. informacije iz prve roke z kakšnimi dobrimi apartmaji v Novalji, ker vem da se lohko konkretno nategneš, izbira je pa itak took velika da ne morš kr žrebat na slepo neki :p ..rabl bi pa za 5-6 oseb (lohk je tud 4+1 fora)

..mi gremo letos prvič in zgleda tudi zadnjič,ker se baje drugo leto zapira zaradi množičnih pritožb domačinov
smirk-1.gif

Tko da je treba izkoristit..

Najlepša vam hvala, pa upam da se vidmo dool
nahrung002.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Pa si sigurn, da so se na voljo apartmaji, da bi lahko izbiral....? Zaprli bojo? Ueee, pol pa treba it letos....
evil.gif
 

T00MY

Pripravnik
27. mar 2008
67
0
6
Apartmajev je malo morje.. eni znanci so šli lansko leto dol na blef in so dobli res dobr apartma za 120€, 6dni, 4 folka (sam fora je ker kreteni so bli skos tok pjani da ne vejo naslova niti tel.številke)
smile-1.gif
Je pa res da kamp Straško je pa vedno pooooln :p

Glede da bodo zaprli so grozili ja, čeprav župan Zræ ter "mafijska naveza" še niso sprejel tega koncepta... mogoče je pa to le marketinška poteza,ker je v zadnjih letih upadel obisk in si s tem "zadnjič" hočjo naredit dobro reklamo
smile-1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Zræe so katastrofa postale....sem bil prvič ene 7-8let nazaj...potem mal bil, mal pavze, lani smo pa spet šli pogledat...in kaj naj rečem, katastrofa...ogromno tipov, droge, tepl so se vsako noč, folk je neumen ratal, vsako noč fighti, tudi že podnevi na afterjih, je bilo pa bolj prazno kot na začetku Zræ...ko se je še celo noč dogajao na plaži, od tistga fuzbala kjer si s kablom privezan, trampolini, odbojka....no pa od prvič do lani se niti en lokal ni spremenil za 5%. OK, Papayo so povečal, pa en novi lokal zraven odprli...kjer so pa potem na plaži sezidal steno
bonk.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Ja res so se žræe pokvarle... Tud mi smo bli prvič ene 7 let nazaj pa je blo še vredu. Potem sem bil še 2x in je blo vsakič slabše...

Odpiralcu teme:

Če nočete tvegat pa vzemite mobilno hišico v Straškem. Men je všeč tam pa tud pretirano daleč ni do postaje od koder pelje bus do zræ...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja ce je pa tok apartmajev frej, pol je pa jasno kot beli dan, kok je hudo dobr dol.
hysterical-1.gif
Pred desetletjem nisi dobil sobe....pa se je zadeva komej zacela.
 

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
od leta 2006 mislim, da sm nehal redno hodit dol bil nazadnje pred lani
čefurji, vidi me koji sam frajer, 3/4 tipov in vsak misli, da bo dobil seks, babe tu pa tam se najde kej dobrega drugo žalost
muzika vsako leto slabša..itd.
ne zrče niso več to kar so ble folk ne gre več žurat in uživat folk se gre kazat...ne vsi
 
Nazadnje urejeno:

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Od leta 2003 do lanskega leta nisem bil tam le dvakrat in da, stvar je ratala totalno nezanimiva... Se kar strinjam z vsem zgoraj napisanim. Nekateri smo pomoje tudi že malo prerasli tole...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik T00MY pravi:
Pozdrav
nahrung002.gif


Zanima me če ima kdo izkušnje oz. informacije iz prve roke z kakšnimi dobrimi apartmaji v Novalji, ker vem da se lohko konkretno nategneš, izbira je pa itak took velika da ne morš kr žrebat na slepo neki :p ..rabl bi pa za 5-6 oseb (lohk je tud 4+1 fora)

..mi gremo letos prvič in zgleda tudi zadnjič,ker se baje drugo leto zapira zaradi množičnih pritožb domačinov
smirk-1.gif

Tko da je treba izkoristit..

Najlepša vam hvala, pa upam da se vidmo dool
nahrung002.gif


Preveri še Gajac, ni kaj prida, vendar za prespat bo ok, če me spomin ne vara vozi od tam tudi bus v Zræe
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Tudi iz Gajaca zdej vozi....v bistvu busi vozijo že celo noč in točno dol do plaže, so naredili postajo. Kje so časi ko so ponoči nehali vozit, tudi vozili so samo do križišča, pol si se pa kotalil doli, ko so bili busi tiste stare kište brez oken...samo štange našvasane
smile-1.gif
itak z bejbikami....zdej je pa itak vse pobruhan, kradejo na veliko tko da...škoda....drugače pa ni problema apartmaja dobit...greš dol in magar od bajte do bajte...ni šans da bo vse razprodan....že lani ni bilo ne vem kakšne gužve...
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Jaz ti lahko malo prebrskam, pa mogoče najdem kontakt, kjer smo lani najel zgornji del hiše, 2 para, lepo zrihtano + velik balkon).

Je pa tko, da smo šli na day party-e... 100x boljš kot pa na nočni žur; vsaj meni.
Dopoldne se ga za zajtrk mal napiješ, zmešaš literco, odpujsaš dol do busa, te pred diskači vrže ven, pol pa sam šopej...

Kar se pa drog tiče, jih pa res ni problem dobit
10.gif


Jebomatr, mi smo ga/ga še vedno žuramo tko, da se ga z koktelji naf00kamo, ne pa da snifamo al pa tabletke za žur jemo.. Kok mi gre to na [cenzura]...
grin1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
A še vedno delajo "cirkus" z dokumenti?
Torej, da najemodajalec vzame, policija pa ti pol teži, ker nimaš dokumenta?
(nam je sicer policija lepo povedala, kak je in niso nič dejansko težili, zanima me drugi konec, ko ti hočejo dokumente zadržat, čeprav je to ilegalno)
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Mi smo dobili dokumente nazaj....vzamejo da poberejo podatke, verejtno kopirajo, potem smo jih pa prevzeli.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Mi smo dobili dokumente nazaj....vzamejo da poberejo podatke, verejtno kopirajo, potem smo jih pa prevzeli.

Malce off. Zadržanje in/ali kopiranje osebnih dokumentov je v normalnih državah nezakonito. Slovenije s tega vidika ne štejem med normalne države, saj se kljub jasnemu zakonu, mnogim hotelom, kampom, itd. to še vedno zdi nekaj običajnega. Očitno relikt nekih drugih časov. Kot tudi obvezno sporočanje osebnih podatkov gostov na policijo. Svoboda in prost pretok oseb my ass, če mora biti vsak turist, ki uradno prenoči v Sloveniji, zabeležen pri policiji.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Dokumente vzamejo, naslednji dan jih dobiš nazaj. Vzame jih, da te lahko normalno prijavi in naredi kopijo, če je kej narobe, drugi dan nam jih je pa sama od sebe prinesla nazaj.
Skupi z neko domaæo rakijo...
smile-1.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Bil par let zapored dol...kot omenjeno vsako leto slabše... lansko leto bil 2x dol....enkrat službeno
smile-1.gif
enkrat zasebno... in ti povem julij je še prebavljiv....ni preveč folka....razmerje tipi/ženske še kar.....avgust...artisti hudi...ampak totaln sosiđ-fest....tako da mene avgust ne vidi žal... artisti itak pridejo vsi tut v Slovenijo...tako da to ni panike...
 

blindgirl

Zelenc'
12. avg 2012
1
0
1
Pozdravljeni,

ena koristna informacija glede apartmajev v Novalji izogibajte se temu apartmaju http://www.apartmajidirekt.com/apartmaj... zelo nesramen odnos predvsem je vidno da NE MARAJO SLOVENCEV!!! Sve s kolegico to izkusile pred nekaj dnevi! Kontaktirala sem žensko preko maila in jo tudi klicala na koncu pri apartmaju ni bila ona ampak njena mati stara ženska nekih 75 let, se nesramno obnašala do amena!!!! Češ da kaj delamo tu da ona na goste čaka in sve ji morale nekih 10 min dopovedovat, da naju čaka pol je dalal mir, na spletnih straneh kjer je objavlen apartma piše, da govorijo slovensko, no tega ni blo opazit! Smo se trudile kolko sma vedle ji hrvaško dopovedat, ona samo cel čas denar, kje je denar! Pol je tiste 3 dni bil mir ko sve bile tam, pa zadnji dan pride 2 uri pred odhodom se začne dret zakaj imamo KLIMO PRIŽGANO!! :D pa kolko stroškov je to PA SMO KLIMO ITAK PREDHODNO PLAČALE, TAK DA NEVEM V ČEM JE BIL PROBLEM in seveda jo bomo tudi uporabljale,
smile-1.gif
SAMO ZGORAJ OMENJENEMU APARTMAJU SE IZOGNITE OČITNO ŠE ENI NAŠI ZELO PAMETNI SOSEDI NISO DOJELI DA JE NACIONALIZEM MALO OUT ! ODNOS JE BIL POD NIVOJEM!!! LEP POZDRAV IN LEPE POČITNICE :D
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik blindgirl pravi:
Pozdravljeni,

ena koristna informacija glede apartmajev v Novalji izogibajte se temu apartmaju http://www.apartmajidirekt.com/apartmaj... zelo nesramen odnos predvsem je vidno da NE MARAJO SLOVENCEV!!! Sve s kolegico to izkusile pred nekaj dnevi! Kontaktirala sem žensko preko maila in jo tudi klicala na koncu pri apartmaju ni bila ona ampak njena mati stara ženska nekih 75 let, se nesramno obnašala do amena!!!! Češ da kaj delamo tu da ona na goste čaka in sve ji morale nekih 10 min dopovedovat, da naju čaka pol je dalal mir, na spletnih straneh kjer je objavlen apartma piše, da govorijo slovensko, no tega ni blo opazit! Smo se trudile kolko sma vedle ji hrvaško dopovedat, ona samo cel čas denar, kje je denar! Pol je tiste 3 dni bil mir ko sve bile tam, pa zadnji dan pride 2 uri pred odhodom se začne dret zakaj imamo KLIMO PRIŽGANO!! :D pa kolko stroškov je to PA SMO KLIMO ITAK PREDHODNO PLAČALE, TAK DA NEVEM V ČEM JE BIL PROBLEM in seveda jo bomo tudi uporabljale,
smile-1.gif
SAMO ZGORAJ OMENJENEMU APARTMAJU SE IZOGNITE OČITNO ŠE ENI NAŠI ZELO PAMETNI SOSEDI NISO DOJELI DA JE NACIONALIZEM MALO OUT ! ODNOS JE BIL POD NIVOJEM!!! LEP POZDRAV IN LEPE POČITNICE :D

Kje si ti opazila sledi nacionalizma?
Btw če si se z 75letno gospo pogovarjala tako kot pišeš me niti ne preseneča njen odnos
smirk-1.gif