Amsterdam v začetku decembra

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Je bil kdo tam v decembru? Kakšno priporočilo in ali sploh iti tja takrat ali ne?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Nja, neki idelani čas ni ravno to. Sicer ni nekak hudo mrzlo ponavadi, samo pa lahko naletis na ledeni dež, orkanski veter, neverjetno deževeje ipd....gužva je ista kot ponavadi mogoče za odtenek manj...ladjice vozijo, dilerji so aktivni, lahko da te bo zeblo ko cucka, lahko pa do bos mel lepo soncno vreme...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.513
1.063
113
Titograd
še letos junija sem imel v Bruslju 30 stopinj, v Amsterdam sem prišel na več kot pol manjšo temperaturo
smile-1.gif
ko se je ogrelo v par dneh na 20 stopinj je bilo kar vredu, svetlo skoraj do polnoči. Pozimi po teh kanalih baje precej piha. Definitivno raje v poletnem času.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Bila sem dvakrat v decembru pa je bilo skoz sončno, ampak temperature pa nenormalno nizke, prav un mraz, ki reže po koži. Bolj mrzlo kot takrat, ko je pri nas najbolj mrzlo
grin1.gif
Drugače je pa the best, se da ogromno stvari počet in videt pa folka je veliko. Ne more ti biti dolgčas v nobenem letnem času.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Bila sem dvakrat v decembru pa je bilo skoz sončno, ampak temperature pa nenormalno nizke, prav un mraz, ki reže po koži. Bolj mrzlo kot takrat, ko je pri nas najbolj mrzlo
grin1.gif
Drugače je pa the best, se da ogromno stvari počet in videt pa folka je veliko. Ne more ti biti dolgčas v nobenem letnem času.

to se ti je zdelo ker piha...minus stopinje so bolj redka zadeva...samo je pa veter kriza
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Evo, Amsterdam prestavljen v toplejše dni. Decembra pa pade ski opening v Bad Kleinkirchheimu.