Ali Telekom zaračunava preveč ???

JanezB

Zelenc'
11. okt 2007
15
0
1
Celje
Sem na ISDN bakru. Seveda bo zanimivo, saj bom tožil če bo treba, da imajo drugi komitenti na moj račun nižje cene
ne-ne-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Citat:
Uporabnik JanezB pravi:
Sem na ISDN bakru. Seveda bo zanimivo, saj bom tožil če bo treba, da imajo drugi komitenti na moj račun nižje cene
ne-ne-1.gif

Boš mogo Čeferina najeti za odvetnika, pa še on ti nebo mogel velik pomagat
hysterical-1.gif
.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Zakaj misliš, da sem vzel drug paket? Prej sem imel originalni ADSL 2Mbit/384kbit, ki me je stal 38 € na mesec. Zdaj imam VDSL2 5Mbit/2Mbit za 29 €. Zraven imam (zaenkrat) še ISDN. Pa nič nisem vezan, ker nisem hotel bit.

Ne razumem zakaj se razburjaš. Podpisal si pogodbo, ki pravi da imaš takšno in takšno hitrost za tak in tak denar. Ne bodi len in zamenjaj.
 

JanezB

Zelenc'
11. okt 2007
15
0
1
Celje
Že, že, samo to bi bilo tako kot če bi DARS zaračunaval različne cestnine za isti odsek v istem času.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
..v istem času že in oboji sočasno vozite, smo ti si prej zapeljal gor in za to tudi plačuješ več.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik JanezB pravi:
Pri pregledu Telekomovega računa za ADSL-december sem ugotovil, da mi Telekom zaračunava dve postavki:

Naročnina / Zakupnina-Vzd.ADSL 4096/512 25,5 €
Naročnina / Zakupnina-ADSL 4096/512 25,5 €

kar je bistveno več, kot propagira v medijih.

Zakaj mi zaračunavajo vzdrževanje ?

4/512 za 51€
bonk.gif


Amis 4/768 za 19 €
Pa telekomov PSTN.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik JanezB pravi:
Že, že, samo to bi bilo tako kot če bi DARS zaračunaval različne cestnine za isti odsek v istem času.
OK, ampak zdaj že zgledaš, kot da bi se jokal in krivil druge, ker :
- nisi prebral pogodbe, katero si podpisal
- nisi gledal računov, ampak si jih slepo plačeval (ti lahko še jaz kakšnega pošljem ?
wink-1.gif
)
- si prelen popolnoma zastonj prekiniti omenjeno pogodbo
 

JanezB

Zelenc'
11. okt 2007
15
0
1
Celje
Hja, dobro si mi jih napel. Načelno imaš prav, vendar pa obstajajo tudi uzance oziroma dobri poslovni običaji.

Najprej pogodbo sem podpisal v dobri veri, da jo podpisujem z poslovno odlično firmo, ki me ne bo »nategovala«. V normalnem poslovnem svetu firme budno skrbijo za svoje stalne komitente in jim vedno nudijo najugodnejše pogoje.

Prepričan sem pa, da je poslovno nekorektno, če firma nudi enak izdelek komitentom za različno ceno.

Pa še nekaj, če RTV spremeni ceno naročnine, a moraš tudi prekiniti pogodbo, pa skleniti novo, da lahko plačuješ po novem ? (isto z elektriko, plinom itd)
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
To pogodbo je zate podpisala oblast in jih tvoje mnenje nič preveč ne zanima
wink-1.gif


PS: A so spustili naročnino, kot so obljubili pri referendumu ?
 

Edvard

Pripravnik
30. okt 2007
559
0
16
Na referendumu niso rekli da jo bodo spustili, ampak da bo nižja kot pri prejšnjem zakonu, ko se je sinhronizirala z inflacijo. Je kar precej nižja upoštevaje relativno visoko inflacijo.