Akcije za smučanje

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Zamudil sem akcijo, ki jo je imel Hofer v decembru... V Avstriji (ne vem točno kraja) 4nočitve s smučarsko karto za 180 eur. Žal zgleda da je že vse polno. Zato me zanima, če mogoče kdo ve, kam se še splača pogledat... torej za par dni (4-5) za cca. 200 eur (akcija).

Hvala
wink-1.gif
 

ojanez

Fizikalc
2. sep 2007
260
30
28
Praktično vse agencije ponujajo v decembru t.i. ski openinge, kjer ponavadi v paketu dobiš 4-dnevno smučarsko karto in 3 nočitve v apartmaju. Cena se giblje od 160 do 300 eur ali več, odvisno seveda od kraja in kategorije namestitve.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Citat:
Uporabnik AXi0N pravi:
Zamudil sem akcijo, ki jo je imel Hofer v decembru... V Avstriji (ne vem točno kraja) 4nočitve s smučarsko karto za 180 eur. Žal zgleda da je že vse polno. Zato me zanima, če mogoče kdo ve, kam se še splača pogledat... torej za par dni (4-5) za cca. 200 eur (akcija).

Hvala
wink-1.gif

it.dolomiti imajo do 20.decembra akcijo, plačaš 3 dobiš 4.
računaj da dobiš apartma že za dobrih 50eur na osebo (4dni) + smučarska karta 100eur
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Sem nasel nekaj, nekaj tudi na Ski & Fun,... bom se malo prečekiral vse.

Hvala
smile-1.gif
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Mi smo pri Ski&Fun rezerviral apartma na San Pelegrinu za 17.12., cena 165 eur/osebo za najem in 4 dnevno karto. Sicer ni najboljše smučišče, je pa apartma direktno na smučišču..
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Mi smo ravno prejšnji teden rezervirali smučanje v Franciji, ski opening v Puy Saint Vincent 12.12.09, 1 teden apartmaja s smučarsko karto vred samo 120€/osebo (4posteljni apartma). Apartma ima še bazen in savno
cheer.gif


Rezervirali smo pa na MountVacation.com, sej majo na plakatih ob cesti reklame.

Komi čakam
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.608
88
48
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Mi smo ravno prejšnji teden rezervirali smučanje v Franciji, ski opening v Puy Saint Vincent 12.12.09, 1 teden apartmaja s smučarsko karto vred samo 120€/osebo (4posteljni apartma). Apartma ima še bazen in savno
cheer.gif


Rezervirali smo pa na MountVacation.com, sej majo na plakatih ob cesti reklame.

Komi čakam

vem da je že daleč, a se vseeno lahko potrudiš napisati kako ste bili zadovoljni?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik zakajaltersuxu pravi:
vem da je že daleč, a se vseeno lahko potrudiš napisati kako ste bili zadovoljni?

Če te zanima samo smučišče, ti lahko jest napišem par besed.

Imajo deklariranih 80km prog, kar bi znalo nekako držati. Hec je, da so spodnje precej položne in sicer fajn za družine z manjšimi otroki, za kakšno resno smučanje pa tam kaj dosti nimaš početi. Zgornji del smučišča ima večinoma rdeče proge in se da nasmučati, ni pa karving avtocest. Za to se precej bolj splača iti recimo v Risoul. Naprave so malo mešano - od novejših štirised do arhaičnih dvosed.

All-in-all: za otvoritveno ceno (100 EUR), ki jo ponujajo slovenske agencije, se mi zdi v redu price/performance.
smile-1.gif
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.608
88
48
Hvala za odgovor. se pravi nekako tako kot Kranjska Gora ali malo boljše proge, kjer razen vitranca je vse ostalo level
smile-1.gif
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Kam pa se hodite kaj smučat v Avstrijo za enodnevno smuko (zjutraj z avtom gor, popoldne nazaj)?
Do zdaj sem večinoma smučal na Krvavcu in na Rogli, pa mi že mal doseda.
Glavno da so dolge in rdeče/črne proge.
evil.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Nassfeld ter Nassfeld (pa najhitreje se brez cestnin pride), izven stroge zime Mölltal, pa Katschberg ima fenomenalno progo A1 (če ni ledena).
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik zakajaltersuxu pravi:
Hvala za odgovor. se pravi nekako tako kot Kranjska Gora ali malo boljše proge, kjer razen vitranca je vse ostalo level
smile-1.gif

Ma so v povprečju pomojem bolj strme kot v KG, pa še Francozi imajo itak malo bolj visoka merila za označbe - v Sloveniji bi bile nekatere proge hitro stopnjo višje kot tam in po tistih rdečih se da čisto lepo drajsati. Ni pa nobene take strmine kot je Poligon.
smile-1.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik Nejc_L pravi:
Kam pa se hodite kaj smučat v Avstrijo za enodnevno smuko (zjutraj z avtom gor, popoldne nazaj)?
Do zdaj sem večinoma smučal na Krvavcu in na Rogli, pa mi že mal doseda.
Glavno da so dolge in rdeče/črne proge.
evil.gif

Višarje --> http://www.bergfex.si/tarvisio-lussari/
ni sicer v Avstriji, je pa blizu meje. . .
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Ma zopet nekdo, ki mu je Poligon merilo za vse.Kar se strmejših prog spomnim na prvo žogo in sem jih že presmučal so denimo v Les2Alpes Gour Bis in Gran Couloar in v Zillertalu Harakiri.No Harakiri je v bistvu pes, ko te ima enkrat na tleh
evil.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Tahudfirbc pravi:
Les2Alpes Gour Bis in Gran Couloar
Presmučal lani celega, pa se ne spomnim nekih hudo strmih prog. Tudi na karti prog ne vidim teh dveh imen. Me pa firbec matra
grims-1.gif


Če pa že iščemo zelo strme proge, proga Tunnel v sosednjem Alpe d'Huez ima okoli 40° naklona, če padeš, se ustaviš kakih 200 metrov nižje (v skalah, če nimaš sreče).

ps. kje je ta čuveni Poligon?
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Poligon zadnji del strmine v Kranjski Gori, tam kjer so tekme za svetovni pokal.
Kar pa se tiče Les2Alpes glej shemo
1376945-les-deux-alpes-slopes-map1.jpg
 

Priponke

  • 1376945-les-deux-alpes-slopes-map1.jpg
    1376945-les-deux-alpes-slopes-map1.jpg
    129,8 KB · Ogledi: 193