Akcija

Koliko časa traja vaš povprečni seks?

  • Manj kot 5 minut

  • 5 - 10 minut

  • 10 - 20 minut

  • 20 - 30 minut

  • 30 - 45 minut

  • 45 - 60

  • 60 - 90 minut

  • Več kot 90 minut


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Tisti, ki so označili nad 60 minut, naj babo zamenjajo, ker je trenutna očitno zanič. Ne moreš imet babe, ki te mantra 1 uro in več ... če je prava, te bo v 10 minutah rešìla, pa če se še ne vem kak trudiš ..
Morš se odločit ali 'seksaš' zato da ti čim prej pride ali to počenjaš zato da OBA čim dlje uživata ;).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Če je tip taprav in ne gleda samo nase ampak tudi na užitek partnerice, bo naredil marsikaj, da ne bo hitro "rešen" pa če je bejba še tako prava oz. bolj kot je prava, bolj bi se to tudi spodobilo. Poleg tega pa v kolikor je akcija res dobra je tudi že zaradi tega fino, da traja dlje saj dlje kot traja, dlje uživaš, ko se pa dovolj utrudiš pa zaključiš in je to to. Če si sposoben takšne kontrole seveda in ti ne pride že takoj, ko se ti kvalitetno natakne.
To delate cele doktorske dizertacije okol seksa. Napisal si povprečje, ker je dolžina akcije zlo odvisna tud od časa ki je na voljo, razpoloženja in podobno. Tud ženskam ne pašejo vedno maratonski podvigi, če sta pa dva za povrhu še starša, katerima libido ne pade ko se otroc rodijo, je kr zanimiv logistično, še posebno ko prideš v leta ko otroc za tabo hodjo spat.
Tako da za mojim povprečjem stojim, pa so na najinem pedistalu vseh časov tko celotne noči, clo vikendi, kot tahitri pred šihtom, al pa tisti ko otroke pošlješ v kampu po sladoled in veš da maš sam 15 minut. Važn da je, pa tud če na hitr ko ni časa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vincent

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
Ne, nisem pisal o povprečju za katerim stojiš in mu (ti) tudi noben nič ne oporeka ampak sem repliciral sem na izjavo pbutca, da če je bejba taprava seks ne traja dlje kot 10 min tako da chill. Drugače pa se strinjam z napisanim, sem dal v praksi vse opisano že čez.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Dej si ti mene začni predstavljat takega kot me poznaš. Ker če bi ti isto zadevo povedal zadnjič na pivu ne bi vzel tega tako da rabim chil. Debata o seksu pač :nazdravje: .
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
Dej si ti mene začni predstavljat takega kot me poznaš. Ker če bi ti isto zadevo povedal zadnjič na pivu ne bi vzel tega tako da rabim chil. Debata o seksu pač :nazdravje: .
Pa saj si te, res. "Chill" sem napisal zato, ker sem dobil občutek kot da misliš, da z mojim postom #20 "napadam" povprečje akcije na okoli 10min in če to ne drži pa enostavno ne razumem čemu je bila potrebna tvoja replika na ta moj post saj res nisem ciljal na povprečne minute, ki se seveda brez najmanjšega dvoma lahko zelo razlikujejo od para do para in od situacije do situacije ampak je fora v pbutčevi definiciji prave ženske iz katere lahko potegneš, da ženska ni prava (torej dovolj dobra) v kolikor ti ne pride v manj kot 10 minutah. Obstaja namreč mnogo načinov kako podaljšati akcijo in s tem užitek za oba kar pa potem niti pod razno ne pomeni kar avtomatsko, da si v postelji z žensko, ki te ali premalo vzburja ali pa je kot hlod, te ne zna obdelat oziroma po pbutčevo ni "prava". To je eno, drugo je pa to, kar je tudi vincent lepo kratko in jedrnato izpostavil.

In ja, seveda, v končni fazi gre za debato, katere primarni namen seveda ni to, da je zanimiva (kot si očitno razlagajo kakšni naduvani golobradci) ampak je njen namen bolj kot ne primerjava izkušenj.Toliko za zdaj, kdaj drugič pa morda rečemo kakšno bolj v detajle, ki so iz vidika vzdrževanja kvalitetne dolgoletne zveze IMHO nedvomno kar pomembna reč, morda bo pa tisto bolj zanimivo. :nazdravje: