Agencija Atlas - izkušnje

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Hi

Letos sva se s punco odločila da greva na Djerbo in sicer v mesecu juniju.Prva izbira je bil kompas ampak ima v juniju že precej zasedeno Djerbo.Tko da sedaj razmišljava da bi šla z Atlasom. Ima kdo izkušnje z njimi? Slabe, dobre? Pa če greva z Atlasom pršparava 44€. Ni veliko nekaj pa je
wink-1.gif


Hvala za odgovore
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Kompas,Atlas,Ilirka, Odisej je isti šmorn -Adriatica.net
confused-1.gif


Glej raje Gulet
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Lansko leto sem bila z Atlasom v Turčiji in je bilo vse v redu, razen tega da so me hoteli oskubiti z izleti. Na iste izlete sem šla z lokalno agencijo in angleško govorečim vodičem za 30% tiste cene, ki so mi jo ponujali v Atlasu. Jok
grin1.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Lansko leto sem bila z Atlasom v Turčiji in je bilo vse v redu, razen tega da so me hoteli oskubiti z izleti. Na iste izlete sem šla z lokalno agencijo in angleško govorečim vodičem za 30% tiste cene, ki so mi jo ponujali v Atlasu. Jok
grin1.gif

to velja za vse agencije,
če pa želiš kvalitetno, zanesljivo vodstvo, dobre buse potem pač greš z agencijo.
Jaz raej dam več pa imam potem mir oz boljši občutek varnosti. če se kaj zgodi.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Ti ne vem, ampak pomoje v Turčijo, Grčijo, Tunizijo.... ravno ne pripeljejo busa iz Slovenije za izlete, pač pa sklenejo pogodbe z lokalnimi prevozniki. In verjemi, da niso v čisto nič boljšem stanju kot tisti s katerimi smo se peljali "ostali" turisti
wink-1.gif


S tem, da so lokalni vodiči tudi zelo zabavni in poznajo vse luštne kotičke, ki si jih je vredno ogledati, katere morda slovenski vodič ne bi poznal. Pa še po mikrofonu se sem pa tja zaderejo: "Slovenija, please tiha!"
hysterical-1.gif
(mešanica angleščine in ruščine), če so slovenske turistke malo preveč glasne
f_04m_44f589f.gif
Če pa pač v človeku ni nič avanturističnega duha, pa raje plača 3-kratno ceno za boljši občutek.... Sicer pa če imaš kakšno Corris zavarovanje ipd., se ti ni potrebno ničesar bati.

Pa te nič ne obsojam, ampak če bi bil ekonomist pa še gorenc povrhu, bi šel tudi z lokalno agencijo
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
na dopustu nikoli ne šparam, tako da gorenc ziher nisem, še najmanj ekonomist
confused-1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Tisto razliko, ki bi jo ti plačal za enak izlet, bi jaz raje potrošila še za kakšnega dodatnega kot pa za nateg agencije
wink-1.gif



No, ampak vsako tele ma svoje vesele
zmaga.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
sem v taki službi, da poznam ogromno problemov z lokalnimi agencijami.
verjemi