Adventure Games

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Že neki časa nisem igral računalniški igrc, pa me je spet nekaj prjel
smile-1.gif
.
Zmeri so mi bile najljubše avanture (Monkey island ipd.), tko da me zanima kaj je na tem področju kaj novega, da bi se splačalo malo časa vzet.

Nazadnje sem igral Runaway 2: The dream of a turtle pa je bil ful hud.

Tko da prosim s predlgi na plano!
smile-1.gif


hvala
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
528
35
28
Sairach
Uh, to sem tudi jaz vcasih igral. Kaj je novega na trgu ne vem, so pa tudi stare avanture se vedno dobre.
Broken sword 1,2 , Monkey island 3,4 , Toonstruck, Grim Fandango, Discworld ...
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Broken sword je čist preveč hud in sem končal prve tri dele. No še dobr da sem objavil tale post in tako zvedel da je 4 del tudi. Upam sam da ni preveč zahteven za moj comp.
smile-1.gif
Sicer sem pa tut bral da bo kmalu zuni tudi Runaway 3.
Monkey island vse naredil in je zame najboljša igrca vseh cajtov!!
smile-1.gif

Mah jst sm čist nor na take igrce, k je treba mal razmišljat zravn. Poleg tega se pa še dokonca nasmejiš, ker so odbite fore. Ja je kar izziv!
Nisem jih pa že kakšne tri leta igral (ni časa) in sem mal za cajtom. Tko da me je spet mal prjel, pa čeprav tut zdej ni cajta!
smile-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Sem se spravil igrati Broken Sword 4 in imam problem. Vse v igrici deluje v redu, le liki se ne renderirajo, pač pa so čisto črni. Na netu sem našel razlog - BS4 se ne razume z večjedrnimi procesorji, kar se da odpraviti tako, da v BIOSU izklopiš vsa jedra razen enega. Tega sicer še nisem sprobal, saj se mi zdi butasto, da vsakič ko želim igrati igro moram resetirati računalnik. Ker nimam quad cpu zato, da bi uporabljal le eno jedro.
Sem pa sprobal druge možnosti - exe-ju določil afinity na le 1 jedro, vklopil compatibility za wins 98... nič ne pomaga. Liki še vedno črni... Ma kdo še kako idejo (razen da resetiram računalnik)?
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Sam and Max hit the Road
smile-1.gif

Phantasmagoria al kaj je že
Legend of Kyrandia
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Citat:
Uporabnik o0o0ki pravi:
Pozna kdo LBA, Little Big Adventure?
Imam LBA 2 in mi je fajn špil
smile-1.gif
Čeprav je grafika malo smešna :p

Sem igral perd leti, ampak bolj površno. Ravno grafika me je pritegnila, za tiste cajte res kul stvar.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Leisure Suit Larry: Box Office Bust pride 31.3. v trgovine. V "trgovinah" je pa že. Zaenkrat žal še brez cracka.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Je zdaj tudi crack - le kaj bi brez RELOADED. Vendar igrica sux... Vsaj zaenkrat. Vendar če sem preigral vse Larryje do zdaj, bom pa še tega mende.
smile-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Jst grem zdejle čez prvi Monkey Island
cool-1.gif
Ko končam tega pa še dvojko...
Nostalgija je tale špil, grafika ga seka
grin1.gif
Kako smo to takrt brez pomoči obrnil mi res ni jasno...ker par for je res odklopljenih