A1 - Zanesljivost storitev interneta in televizije

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.651
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
za mobilno telefonijo me ne skrbi toliko, sem bil njihov naročnik mnogo let in nekih problemov ni bilo, če so bili, smo jih rešili spotoma.

zaradi birokratskih jajc (po domače - ena položnica, vse na enemu operaterju) sem ob selitvi v novo domovanje selil še vse telekomunikacije. trenutno smo pri Telekomu, zadovoljni, enostavno dela, TV bi sicer lahko bil boljši (T2 je tu še vedno "industry standard" kar se naših ponudnikov tiče), net in telefon pa ne mrdata.

a se seveda, kot povsod drugje, konča pri denarju - trenutno ima A1 akcijo in bi se popust konkretno poznal - ampak, tisti, ki ste na A1 optiki in koristite njihov internet in TV - ste zadovoljni? ali pač vseeno ni vredno, tudi če je pol ceneje?

hvala!
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Kaj pa bi lahko bilo narobe? Internet je ko štrom, enak kjerkoli ga imaš, tv vmesnik pa je stvar navade. Vsakic, ko je nov, rabis nekaj casa da se navadis. Pred par leti so bile tezave z delovanjem stb-ja na set top boxu, zdaj štima. Pa v STB je integriran netflix, hbo, rtvslo itd… nekaterim je to fajn. Jaz imam sicer raje smart TV app pa en daljinec, ker imam enga ze od receiverja.

Disclaimer: sem pa jaz nezahteven user, ki gleda TV 2x na teden (kdaj Šport, tarčo, dokumentarec, kdaj novice), večkrat pa razne Netflixe, HBO, SKY itd... Tko da imam raje prihranek kot pa karkoli drugega ekstra, voice search, itd