A se kdo poslužuje RCI sistema počitnic?

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
po odmevu sodeč gre za nateg oz skrajno varijanto, ki se je še nihče ni poslužil.
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Bil povabljen na predstavitev in sem šel. Sem rekel ajd, cajt mam in nič me ne košta. Pri nas se s tem ukvarja Promocija sončnega zahoda d.o.o..
Dobil sem vtis, da to ni nateg. Je pa to nekako bolj dolgoročna naložba in bi moral dobro preračunati, če se splača. Sicer pa s(m)o bili po predstavitvi dokaj skeptični in nezaupljivi. Mislim, da so tisti nategi pred leti naredili takim sistemom nepopravljivo škodo, čeprav se izkažejo v redu in laufajo v drugih državah. Obstajajo pa tudi cenejše variante
Na Kanarcih je pa res fino. (Potegnil nagrado na predstavitvi
cheer.gif
)
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Enkrat je bila tukaj cela tema o tej "Promociji sončnega zahoda", povzetek je pa sedaj tu.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.539
1.143
113
Celje
Ker sem pravkar iz dominikane... VSAK dan sem v dobil vsaj 5 povabil, če pridem na predstavitev zadeve... Res prav sitni so že bili. In enemu sem celo šel in pač zabil tiste 2 ure ob cuba libre-ju... mah ja sej zadeva je zanimiva, sam ko greš računat je to treba gledati na dolgi rok (20 let+), to pa je lahko malce kritična zadeva. Ker če firma izgine, potem tudi tvojih počitnic ni več.

Lahko pa da sem kaj spregledal?
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
723
29
28
Promocija sončnega zahoda je definitivno nateg,

Starša od moje sta vplačala, sedaj so pa vsi termini, ki bi prišli v upoštev zasedeni, pa kar nekaj se izmotavajo. Sodelavec od njenga fotra si je rezerviral, uredil dopust kupil letalske karte, potem so mu pa javili, da so mu prestavili termin
bonk.gif


Predstavljeno je bilo oh in sploh, slike ko Maldivi, pol pa ko sta že vplačala doma ugotovita, da je dejansko kao top ponudba 3,5km zračne linije do obale.

malo si recimu tu preberi
malo izkušenj uporabnikov

par citatov od tam

Na predstavitvi so povedali, da bomo ob plačilu 800,00 € dobili hotel z 5 zvezdicami, klub rezidence, ali nekaj takega. Vedeli smo da je vse to brez hrane in prevoza, kar nam je ustrezalo. Štirje, en teden, hotel 5 zvezdic, sprejemljivo. Vendar se stvar malce zakomplicira. Povedali so nam, da je ta hotel zaseden, čeprav smo se bili pripravljeni prilagoditi za več terminov. Zato so nas namestili v hotel z 3 zvezdicami, Club Marina, v kraju Costa del Silencio, v apartma (1 spalnica- 2 osebe, midva pa sva spala na kavču v dvevnem prostoru).

------------------
@Lakotnik29

Nastanili so nas v Regency Country Club, ki je ena od njihovih kapacitet. Po besedaj slo predstavnice gre za najboljše od njhiohve ponudbe. Nad samim aprtmajem tako nismo bili razočarani, vendar pa je bilo daleč od nadstandarda ali česa posebnega. Aparma je bil velik: tri spalnice vsaka s svojo kopalnico (wc je bil v dveh), dnevna soba in terasa. Vendar pa je bilo vse v apartmajih pomanjkljivo vzdrževano in zmatrano. Vrata tuš kabine se niso zapirala, na enem kotličku je bila zlomljena ročica za splakovanje, balkonska vrata so bila povešena in jih je bilo težko zapirat. Pohištvo je bilo obtolčeno...
Nič posebnega pač, vsekakor pa nič prestižnega ali nadstandardnega, ob enem pa tudi nič hudo pomankljivega. Nočem pa si predstavljat kako zgledajo njihove ostale kapacitete, če je to najboljše kar premorejo.
V sklopu kompleksa smo imeli na voljo še bazen, mini golf in savno, ki je bila bolj podobna kleti za krompir in v njej več kot dve osebi hkrti nista mogli sedeti.

--------------
.
.
.
Seveda eni na vse pretege hvalijo