A je to sploh še normalno????

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Ok, pridem iz službe, začnem inštalirat Starcraft II okol 17:20....ura je 18:40 ko mi še veno z neta vleče ene patche in update-e in kaj jaz vem kaj še
stupid-1.gif
Pa ne me j..... a je es treba 3 ure zabit za eno igro inštalirat... Igre imajo velikokrat kok igralnega časa tam cca. 10 ur, 3 ure pa rabiš za inštalacijoa AAAaaaaaAAAAAaaaaAAAAaaaaaaAAAA ma ne morem verjet no. PS3 je zakon hehe, čeprav tud tam nisi več varen pred nekimi updatei, a ne morjo enkrat nardit igre, da ne rabiš za 5GB popravkov snet 2 dni od izzida?

No pa sem se olajšal
cheer.gif
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Igralne konzole so itak zakon!!! To govorim že 15 let!!!!
Prideš,pržgeš se uležeš pa udri!!! Nč unih štelanj, pa molitev,pa kletvic, pa a bo, a ne bo.... Playstation 3 pa Sony wega serije X zakon!!!!
Aja, da neomenm fotelj še zravn pa hišni kino:)))
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Če ni updatov to pomeni samo, da igraš staro verzijo igre.
Starcraft (1) je dobil update po več kot 10 letih od izzida. Kaj pa lahko z 10 let staro PS igro delaš?
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Dobro, res je malo manj posodobitev na konzolah, ampak ne moreš reči da jih ni. Meni kar dostikrat updejta igre na PS3 in je prav nadležno čakat ...
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Team Fortress 2 na Xboxu recimo ne dobi updatov, ki jih PC dobi in sicer zato, ker so preveliki. Microsoft postavlja ful omejitev glede velikosti patchov, sploh če so free. Na Xboxu torej igraš mega staro verzijo igre, na PCju imaš pa cel kup novosti.
Zaradi istega razloga je DLC za Left 4 Dead na PCju free (špil se avtomatsko updata z novimi mapami), na Xboxu ga moraš pa kupit.

Sicer je pa tud odnos so iger drugačen. Na konzolah se pričakuje blockbuster (kupiš, igraš, spraviš), na PCju pa obstaja cel kup iger, ki se igrajo po več let.... pri takih je pa nujno, da dobivajo vedno nov content.