a je še koga danes melo ... ?

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
da bi se šel pelat...

jaz sem včeraj akumulator napolnil, pa sem danes moral vsaj V2 glas slišati
smile-1.gif
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
ne...akumulattor odklopljen, moped pa na nosilcih in dvignjen v luft....
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
903
53
28
Dokler sem s soncem obsijan dan opazoval iz toplega zavetja dnevne sobe je še šlo, ampak korak od vrat me je postavil v kruto realnost parih stopinj nad ničlo.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Jaz sem ga tudi ogreval
grin1.gif


Ne da se mi odmontirat akumulatorja, potem ga pa na 2 meseca vžgem za 10 minut, pa mal vibrirajo šipe pr bajt spet
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Enega sem včeraj videl, se je lepo počasi peljal po Mb, zdelo se mi je da je bil Vmax ali pa nekaj podobnega. Ni bil ravno primerno oblečen
smile-1.gif
Je pa danes spet "lepo".
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Je že Kuk ropotal... če je bil Max. Če je imel kavbojke, ziher je bil.
Ga tudi jaz vžgem na dva do tri tedne, zalavfam do ventilatorjev, pa je mir. Duša potolažena. Še štirikrat ga takole ''na suho'' , potem bo pa prva daljša vožnja -do Pirana in nazaj. Vsako leto 28.2., upam da bo tudi 2011 tako. Če le ne bo preveč snega. Ob cesti, cesta mora biti suha. Tako ''nor'' pa spet nisem...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Možno, lahko pa bi bilo tudi kaj drugega kot vmax (ni bil zadnji model). Črn je bil, dva svetleča rora na vsaki strani (to je prejšnji model najbrž). Po tistih zračnikih se mi je zdelo da gre z vmax.
Mel pa je kavbojke model ja...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hehehe ... tudi sam sem ga v soboto malo zaštartal, da sem potešil dušo.

@Motofrik: po tvoji sliki sodeč ni potrebno, da so ceste sploh splužene.
aplauz.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Itak, za tebe se je komaj zdaj sezona začela
smile-1.gif

Danes sem enga blatnega videl.
 

jaka33

Pripravnik
5. sep 2007
281
0
16
Včeraj sem videl vsaj enih 5, ki so šli po cesti mimo hiše (na relaciji Sežana - NG).
Kot je že en rekel, me je imelo, ampak vseeno premrzlo in pa preveč peska na
cesti, pa mokra cesta...
Je blo pa lepo (kot cca.vsakih 10 dni), zagnat Ducatijev dvovaljnik....
cool-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Battle of Twins (BOT) smo včasih rekli dvovaljnikom. Krasen sound, sploh če je podprt s pravim izpušnim sistemom.
cheer.gif

Pa tudi moj Sound of Singles (SOS) je užitek poslušat, še bolj pa čutit vibracije pod ritjo.

Kot pravi Snecer, naš čas je prišel. Spet bodo celo zimo pele mašine po zasneženih gozdnih cestah po okoliških hribih, pa tudi blato nam ni tuje. Če koga zanima, kako zadeva izgleda, si lahko pogleda video in opis nekoga, ki ima domišljijo in smisel za opisovanje.
Šinijev blog.
cool-1.gif


Z dvokolesnikom pa se v teh razmerah res nebi rad vozil po cestah, saj je zaradi peska in mokrote prenevarno. Mraz niti ni neka ovira. Sol pa ravno ne koristi vozilu.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Kako se je pa s tem kaj po navadnih cestah voziti? ATVjem mislim. Ker poleti sem videl cel konvoj nemcev (po tablicah okolica Hamburga), ki so se s tem pripeljali v Slo in najbrz svignili na Hrvasko... A je tako udobna zadeva?
confused-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Zadeva je predvsem namenjena brezpotjem. Vožnja po cesti pa mi ne predstavlja neki problem, prej drugim udeležencem, saj so potovalne hitrosti tam nekje okoli 80 km/h, max. 100. Najbolj se izogibam vožnje po avtocesti zaradi monotonosti, vendar moraš tudi to včasih požret, če te cajt baše. Moja najdaljša avtocestna tura je bila od Slo-Hr meje do Gospiča in to z novim 300 kubičnim. Grozna izkušnja. Za daljše ture najraje izbiramo slikovite stranske ali celo gozdne ceste, kjer je pač dovoljeno. Asfalta se izogibamo tudi zaradi tega, ker se terenske gume zelo obrabljajo. Moje originalne so zdržale celih 1500 km, pol asfalt, pol teren, oz. makadam. Za daljše ture jih včasih naložimo v kombije in na prikolice, ter se odpeljemo na destinacijo, od koder gremo potem na teren.

Zase lahko rečem, da sem po 30 letih motorjev, našel "tisto pravo", na ATVju.

V petek spet začne padati sneg
cheer.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Hvala za odgovor. Poznam ja, kako pozira terenske gume na asfaltu, knofe zlize po par sto km... Nisem si mislil, da ima tako nizko koncno. Potem ima res kratke prestave ali kaj, za po terenu? Se pa oskrbnik koce na zelenici vozi z enim takim gor. Direkt po smuciscu, rusevje, kamenje, luknje.. ko ni snega. Vse zleze.

Katerega pa imas, ker kitajski so baje bolj za na pivo se prevazat.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Citat:
Uporabnik KAALman pravi:
da bi se šel pelat...

jaz sem včeraj akumulator napolnil, pa sem danes moral vsaj V2 glas slišati
smile-1.gif

Meni je ušel cel oktober in prva polovica novembra ko je bilo vreme res 'pravljično' (sem pač vozil karjolo)...tako da mi zdaj v tem mrazu tudi na misel ne pride, da bi se smukal kaj okoli motorja...edino zdaj bom en dal napolnil akumulator ter ga odklopil...pa da ga do marca niti ne vidim
evil.gif