683b - odklep in namestitev dodatnih programov

bmen

Zelenc'
28. jun 2008
23
0
1
Pozdravljeni

Ali je mogoče na 683b naložiti še kak drug program (ne samo navigacijo) npr. total commander ali npr. kakšen mp3 player.
in kako to izvesti (kako dodati bljižnico na desktop oz. kako priti do exporerja).

PS - ali imate tudi drugi uporabniki probleme z vidljivostjo zaslona na 683b. Če je samo malo sonca se na mojem ne vidi nič (dobesedno).

Lp vsem na forumu
bmen
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Odvisno katero verzijo naprave imaš, če imaš napravo, ki ima program (ne iGO) v angleškem jeziku potem samo napravo resetiraj in drži tipko za vklop toliko časa dokler se ne prikažejo Winsi. Če pa imaš program v slo jeziku potem pa mislim, da je naprava zaklenjena in se ne da dostopati do Winsov. Mogoče je tudi, da so spremenili način dostopa do Winsov ampak mislim, da ga še ni nihče ugotovil...
 

bmen

Zelenc'
28. jun 2008
23
0
1
Slo-verzija (oz. kitajska po resetu) :-((( . Torej to pomeni, da si "obsojen" na eno navigacijo na katrici in tiste programe, ki so v napravi).

Hotel sem si narediti kartico, na kateri bi imel poleg i-Go8 (ki dela BP - razen tega, da mu manjkajo hišne številke, in kdaj pa kdaj na AC predlaga, da naj čez 10 m zavijem levo ali desno) še TomToma in mogoče še ViaGPS.. Ali obstaja kakšna druga varianta, da bi lahko poganjal 2 vrsti navigacije z 1 SD kartice,.

PS - ali TušGPS podpira 4 GB SD spominske kartice.
 

Srecni_Luka

Zelenc'
5. jul 2008
2
0
1
Citat:
Uporabnik bmen pravi:
PS - ali TušGPS podpira 4 GB SD spominske kartice.

Da,
jaz imam Kingstonovo 4 GB SD kartico z iGO8 ....
smile-1.gif
 

bmen

Zelenc'
28. jun 2008
23
0
1
Malo sem se igral in mi je uspelo pognati Explorerja.
(na SD kartico sem v GpsShell.ini napisal:
[Navi0]
start=\windows\explorer.exe
handle=navi.exe
stop=
nowait=1

Tako sedaj namesto navigacije požene explorer.

ugotovitve: Operacijski sistem je Windows CE 5.0m na prvi pogled so kompletni (neoskubljeni)
- namizje, ki se prikaže ob zagonu naprave je "spravljeno" v \DataStorage\GPSSHELL\Image

- naložen (na kartico je Total commander

ostalo sledi
bmen
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Hah odlična ideja, ne vem kako, da se tega nisem sam spomnil. Ja no tako ali tako nisem potreboval raziskovalca. Zanimivo "starejša" verzija naprava je imela WInCE 4.2. Verjetno WinCE 5 požrejo več sistema, ker se mi zdi, da ta novejša verzija dela precej počasnejše, vsaj tak občutek sem imel tako v igo6 kot igo8.

Kar se vidljivosti tiče, ko sije sonce na napravo se res nič ne vidi.
 

bmen

Zelenc'
28. jun 2008
23
0
1
hja - kaj pa potem kupiti, da se bo na soncu kaj videlo???

Naloga za vse znalce:
kako na 638 nastaviti, da ti npr s klikom na ikono "navigacija" požene navigacijo - igo8
s klikom na ikono glasba - TomoToma, s klikom na npr, slike pa Exporerja ...

(kje v registryu je to zapisano - winCE niso moja specialnost)
oz. kako narediti svoj skin

LP
Bmen
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Je kaj novega na te področju:glede glede bljižnic oziroma novega začetnega menija.
sprasujem se.gif

Še posebaj Janch
cheer.gif
bi se lahko malo pozabaval na tem področju.
Saj v winse že pridemo a kaj ko slučajno po resetu naprave izginejo vse bljižnice z namiz.
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno: