318i

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Ti bo torej rad nekaj z navorom in ja, turbač je potem pravi odgovor. Ali pa kakšna V8 zadeva :p

v bistvu ne... sm dost prizemljen
če pa, pa ja čim večja kubatura, vse ostalo so pač približki... če bi mel avto za dušo, pol bi blo to neki da greto instant kap zadane... :)

960x0.jpg
 
  • Ljubezen
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Čaki čaki, na oldtimerja pašejo (original) oldtimer platišča. :cool: Ne zdaj starodobnikov in njihove opreme primerjat z novodobniki oz. povsem novimi vozili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in urby20

masevc

Guru
2. sep 2007
3.429
858
113
te klobase z umlauti ne bo nihče bral...
Eto samo zate slovenska klobasa z gtranslate

Active Guard, aktivna zaščita, prilagodljiva luč v ovinkih, voznik zračne blazine / sovoznik, alarmni sistem z daljinskim upravljalnikom, osvetlitev okolice, vlečna kljuka z vrtljivo kroglično glavo, funkcija samodejnega vklopa / izklopa, samodejni menjalnik s prestavnimi lopaticami, samodejno delovanje prtljažnih vrat, glava BMW zaslon BMW, Individual antracit, BMW Individual High-gloss Shadow Line, BMW laserska luč, BMW Live Cockpit Plus (časovna storitev), DAB tuner, črne strešne letve, Driving Assistant, Dynamic Stability Control (DSC), zabava paket, razširjen paket zunanjih ogledal, asistent za dolge luči, tempomat z zavorno funkcijo, sistem zvočnikov HiFi, paket inovacij, fino uravnavanje notranje opreme iz aluminija, samodejna klimatska naprava s 4-conskim nadzorom, udoben dostop, zračna blazina za glavo, M aerodinamični paket, M usnjen volan z lopaticami za prestavljanje in večnamensko opremo, M športni paket, navigacija, Park Distance Control (PDC), parkirni asistent, parkirni asistent, zaklep kolesnih vijakov, senzor za dež, prikaz tlaka v pnevmatikah e, sistem za rekuperacijo, kamera za vzvratno vožnjo, bočna zračna blazina za voznika in sovoznika, standardno podvozje, servotronic, ogrevanje sedežev za voznika in sovoznika, avtomatsko zapiranje vrat, zaščita pred soncem, informacije o omejitvi hitrosti, športni sedeži za voznika in sovoznika , opozorilo pred zapustitvijo voznega pasu, opozorilo o zamenjavi voznega pasu, telefonija z brezžičnim polnjenjem, dostopna točka WLAN, EURO6d-ISC-FCM
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
za probno vožnjo pa v Slo nimajo nebenega 318i samo dizelska jajca ...nazalogi pa tudi nič
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
825
269
63
to so bolj papirnati konji
sem mel priliko ene dva kroga peljat mazdo, shekano na 175 iz G120... pa nisem opazil čist nobene razlike
potem so mi razložili, da zadeva začne žvižgat nad 4000 obratov...
ok, samo tm tud navadna mazda čist lepo žvižga, nimam nobenih pripomb

jest bi kakšnega dodatnega oslička rabil ko pospešujem v 6 iz 60 km/h ne pa pri 90 v drugi
seveda ni blo razlike, če butt dyno deluje sam ob prirastku navora, ki ga pa pri tuningu atmosferca neboš najdu.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Meni so najboljši tisti, ki po čipIRanju najbolj hvalijo, kako avto potegne, znori. Sem se peljal zraven enega, pa vse kar je bilo, je bilo, da je ESP delal na full, pa volan mu je sukalo. Pa mi pravi: a vidiš, kako to gre. Ja, full.