3 ali 4 dnevni oddih v Sloveniji, brez otrok

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Po daljšem času se vračam domov, pa rabim par dni z boljšo polovico. Ponudbe za toplice lahko najdem, ampak me zanima tudi kaj drugega. Rad bi dobro jedel in dobro spal, počival in bil preveč aktiven. Lenaril mogoče, se malo sprehajal, kopal, jacuzzi. Vse za normalno ceno, seveda. Nujno v Sloveniji, ker se mi ne da nikamor vozit za par dni.

Hvala za ideje, vem, da je teh tem 100.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Tole kakor vidim, je kar precej aktivno, ne iščem tega. Jaz rabim par dni za relaksacijo. Jacuzzi, dobra hrana, mogoče savna al pa bazen, sprehod, to je to. Moram nafilat baterije, pa se mal spočit, pa ta mlado pobarat če me je kej pogrešala. To je pa to.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Mogoče Nebesa. Sicer imajo precej zasedeno, v okolici pa je precej možnosti za aktivno preživljanje počitnic, ampak jih lahko gladko ignoriraš
smile-1.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
38
Tudi jaz priporočam Rimske, so mi še najbolj všeč. Če ne rabiš iti za vikend, imaš ponudbo plača 1 bivata 2.

MHolidays ima tudi 50€ po osebi na noč.

Petrol ima tudi ugodno.

Paket XXXXXXXXXL ni pa prav nič poseben, butasta cena.
 
Nazadnje urejeno:

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Plača 1 bivata 2 za 3 noči + dajo 3 x gratis večerjo po glavi. Recmo 240€.

Al pa če vzameva preko megabona A 128€ 2 noči brez večerje...a je okol kej za jest?

Kater suite pa naj vzameva?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
midva sa bila 3 in 4 zvezdice.v bistvu so sobe isto opremljene le da je 4* večja.je pa tudi tista z 3* čisto spodobna moderna hotelska soba z 92cm lcd in veliko posteljo ter moderno kopalnico.v okolici cca 8km stran je dobro za jest
http://www.pizzerijaguliver.si/
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.538
1.143
113
Celje
Po mojem so rimske terme boljša izbira. Je pa res, da imaš pod Roglo več destinacij za kakšen sprehod, izlet...

V rimskih termah sem bil v "rimskem dvoru", soba neka specialna z okroglo posteljo in veliko masažno kopeljo. Zadeva je bila res dobra za kakšen popoldan skrajšat
wink-1.gif



p.s. če bosta v okolici cjela in vama bo dolg čas, pa le klikni... dam za kakšno pivo al pa dva...
 

mirko_77

Pripravnik
6. feb 2014
80
0
6
A ni najboljše pred katerokoli rezervacijo za terme pogledati za ponudbe na straneh s kuponi.
1nadan ima veliko različnih ponudb term, itak s popusti. Tukaj http://1nadan.si/ponudbe/Potovanja pa še bi lahko našli takšnih in drugačnih ponudb na njihovi spletni strani in drugih podobnih straneh.
 
Nazadnje uredil moderator:

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Sem že več teh spamerjev spraševal v čem je hec, pa nihče noče povedat. Neumorno še naprej limajo linke.
bonk.gif
Kot je nekdo enkrat napisal, še nigerijci imajo več stila, tam se vse začne z "dear friend, greetings of the season...".
 

Podobne teme

I
Odgovori
10
Ogledi
19.763
Fotoreportaže
Izbrisan uporabnik #488
I