13. Turistični avtoslalom Ravne-Ivarčko

Gogsi

Zelenc'
3. sep 2009
3
0
1
Tudi letos AMD Ravne na Koroškem v sodelovanju z Avto-moto klubom RGRacing organizira že 13. Turistični avtoslalom Ravne-Ivarčko v nedeljo, 13.9.2009. Vabljeni vsi, ki bi želeli preizkusiti svoje spretnosti med stožci in vsi, ki bi si radi ogledali atraktivne vožnje mojstrov vrtenja volana. Za vse ostale informacije in predprijave obiščite www.rgracing.si!!
745050-RGR6m.jpg
 

Priponke

  • 745050-RGR6m.jpg
    745050-RGR6m.jpg
    283,1 KB · Ogledi: 415
Nazadnje urejeno:

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Sam eno vprašanje, avto mora bit obvezno registriran ali je dovolj preizkušnja? V kolikor preizkušnja ne velja se da dobiti registracijo za en teden?
 

schkorc

Zelenc'
28. feb 2008
24
0
1
A proga bo popolnoma enaka kot lani? Vprašano drugače, ali moram za obrate predelati ročno (ker se mi jo ne ljubi
grin1.gif
)?

LP, Primož
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
No res nobeden ne ve kako je s preizkušnjami? Nikoli nisem bil kot gledalec, in ne kot tekmovalec udeležen, tako da res nimam pojma kako je s tem. Bomo pa v prihodnje 2-3 je aktivni še malo v tej smeri, če bo vse po sreči.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik ermej pravi:
Sam eno vprašanje, avto mora bit obvezno registriran ali je dovolj preizkušnja? V kolikor preizkušnja ne velja se da dobiti registracijo za en teden?
Avto mora biti registriran ali pa imeti preizkušnjo IN opravljen tehnični pregled (ker je edino to enakovredno registraciji). Zahteve UE pač.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik schkorc pravi:
A proga bo popolnoma enaka kot lani? Vprašano drugače, ali moram za obrate predelati ročno (ker se mi jo ne ljubi
grin1.gif
)?

LP, Primož
Kaj bi pa ti spreminjal?
confused-1.gif
Proga je namreč praktično enaka že trinajstič, razlika je bila predvsem v tem koliko parkirišč se je vozilo.

Pa saj gre tudi limuzina na obratih lepo okoli brez uporabe ročne. Pravzaprav če lepo odpelješ, si brez ročne hitrejši kot tisti, ki vozijo na ročno, obrata pa ne speljejo tako kot bi morali (izguba hitrosti, kot, vrtenje koles v prazno), kar se mi zdi, da je tako ali tako problem večine tekmovalcev... Vključno z mano
redface-1.gif
 

schkorc

Zelenc'
28. feb 2008
24
0
1
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik schkorc pravi:
A proga bo popolnoma enaka kot lani? Vprašano drugače, ali moram za obrate predelati ročno (ker se mi jo ne ljubi
grin1.gif
)?

LP, Primož
Kaj bi pa ti spreminjal?
confused-1.gif
Proga je namreč praktično enaka že trinajstič, razlika je bila predvsem v tem koliko parkirišč se je vozilo.

Pa saj gre tudi limuzina na obratih lepo okoli brez uporabe ročne. Pravzaprav če lepo odpelješ, si brez ročne hitrejši kot tisti, ki vozijo na ročno, obrata pa ne speljejo tako kot bi morali (izguba hitrosti, kot, vrtenje koles v prazno), kar se mi zdi, da je tako ali tako problem večine tekmovalcev... Vključno z mano
redface-1.gif
Sej proga je super... Kaj bi spreminjal? Jst bi vrata pri obratih na notranji strani razširil za eno gumo, toliko da ne bi bila poravnana z gumami pri katerih se obrača
smile-1.gif
.

LP, Primož
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik schkorc pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik schkorc pravi:
A proga bo popolnoma enaka kot lani? Vprašano drugače, ali moram za obrate predelati ročno (ker se mi jo ne ljubi
grin1.gif
)?

LP, Primož
Kaj bi pa ti spreminjal?
confused-1.gif
Proga je namreč praktično enaka že trinajstič, razlika je bila predvsem v tem koliko parkirišč se je vozilo.

Pa saj gre tudi limuzina na obratih lepo okoli brez uporabe ročne. Pravzaprav če lepo odpelješ, si brez ročne hitrejši kot tisti, ki vozijo na ročno, obrata pa ne speljejo tako kot bi morali (izguba hitrosti, kot, vrtenje koles v prazno), kar se mi zdi, da je tako ali tako problem večine tekmovalcev... Vključno z mano
redface-1.gif
Sej proga je super... Kaj bi spreminjal? Jst bi vrata pri obratih na notranji strani razširil za eno gumo, toliko da ne bi bila poravnana z gumami pri katerih se obrača
smile-1.gif
.

LP, Primož
Z ročno je predvsem večji užitek vozit
smile-1.gif
. Stari mački, ki so pobirali pokale pred desetletjem in so si kak dan prej postavili progo in trenirali trdijo, da ni razlike, razen če tehniko obrata z ročno res v nulo obvladaš.

Vrata so pa tako postavljena iz čisto določenega razloga. V enem primeru imaš hiter vstop in zelo zaprt izstop, če greš v kontra smeri pa je ravno obratno. O tem kaj je boljše so pa so mnenja celo pri starih mačkih zelo deljena in ravno to da nek čar, ko izbira ni samoumevna.
cool-1.gif


Imamo tu gor forumaše, ki so že pred leti pobirali pokale na tej progi, mogoče bo pa kdo izdal kakšno skrivnost
cool-1.gif
. Jaz nisem najbolj kompetenten, ker sem lani vozil prvič...
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik ermej pravi:
Sam eno vprašanje, avto mora bit obvezno registriran ali je dovolj preizkušnja? V kolikor preizkušnja ne velja se da dobiti registracijo za en teden?
Avto mora biti registriran ali pa imeti preizkušnjo IN opravljen tehnični pregled (ker je edino to enakovredno registraciji). Zahteve UE pač.


Super. Hvala za odgovor. Bomo zrihtal, da bo tehnični opravljen+preizkušnja, kolk nas pa bo bomo pa še vidli, če seveda avto do tej ne crkne
tongue-1.gif
 

Gogsi

Zelenc'
3. sep 2009
3
0
1
Fotografije so v obdelavi pri fotografu, ki je poslikal upam da vse avtomobile in jih pričakujem v tekum tega tedna...