1. maj in trije majhni otroci

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Ima kdo kakšen predlog, kaj bi se dalo početi, videti, itd..., kar bi bilo izvedljivo in zanimivo za naraščaj.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
8 mesecev, 2 leti in 4 leta.

Iščem bolj v SLO kaj za enodnevni izlet.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Čisto bliu...
Minimundus, Celovec
Terarij, Celovec
Safari park, Rossegg
Essel Park, Malaltal; Porsche muzej, Gmund
Adrenalinsko-igralni park pri Velikovcu...
Safari Zoo, Zreče
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Minimundus imaš vse svetovne znamenitosti sveta v miniaturah (1:25). Zelo zanimivo, poučno.
Terarij še nisem bil notri. Imajo pa veliko glist (kač) in drugih plazilcev/kuščarjev

Moja mladina je bila nad Minimundusom navdušena.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
hjaa...minimundus je zanimiv, samo če niso otroci še premajhni (sploh tamlajša dva) da bi "kužili" tiste hiške tam.
Mogoče kakšen igralni park, ki so ti jih predlagali. Živalski vrt......
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.369
246
63
Mi smo bili dve leti nazaj v Parco Zoo Punta Verde in otroci so bili navdušeni. Le prehrana tam je malce draga. Ko bomo šli še enkrat bomo imeli piknik. Piknik plac je tako da.. bomo uživali. Iz Ljubljane je ene 2 uri vožnje + obvezni postanek vmes, sprejemljivo.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Trenutno v arboretumu razstava velikanskih žuželk.

Pa tulipanov, tako da bo vse pisano
smile-1.gif


Arburetum je drugače zelo fina zadeva. Meni osebno malce preseda, ker sem tam skoraj vsak teden (živimo v bližnji okolici) ampak, če nisi redni gost je pa kar luštno. Konkretno veliko, ogromno novo igrišče za otroke, z premnogimi zadevami, orjaške žuželke in druge živali (dinozavri, morski psi,..). Skratk kar konkretno število zanimivosti na enem mestu.

Vse tekoče in prihajajoče razstave pa tukaj:
http://www.arboretum-vp.si/razstave
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
Povab prijatle, ki imajo mulce, vn na travnik, grill, ..... Mulci se naj med sabo motjo, tastari uživajo v hrani, pjači. Eden po eden se pač menjate al pa deci ( tako je bl pri nas) mirkamo mularijo. Z varne razdalje in pivičko v roki. Mularija rab se najest, met vodo pr seb, da pije in igrače. Pa ne velik igrač, ker se ponavadi vsi cufajo sam za eno