01481 oz. Cifra

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Stric

Slojoomla boss
21. jul 2007
143
14
18
Po dolgih letih sem spet malce pokukal na Alter :)

Mogoče samo info za vse stare junake Alterja in še prej Mobisuxa - zavarovalniški guru in eden boljših moderatorjev ever je žal lani umrl.
Zadnja leta žal niso bila najbolj rožnata zanj, se ga pa vsi, ki smo bili tule desetletja nazaj, spomnimo kot zelo pozitivne osebe, vedno pripravljene pomagat.

Lep pozdrav tudi vsem ostalim "starcem" Alterja, če se še potikate tu. Jaz se ne več, se pa z neko nostalgijo spominjam teh časov, ko se je tule razvnemala dobra debata.
Če se še vedno - super, naj tako ostane in vse pohvala tistim, ki vodite ta forum.

lp
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Škoda, mož na mestu.

To, da pa ne obuskuješ več alterja, je pa samo plus. To, kar je milo na Mobisuxu, da se je Alter ustanovil, je sedaj tukaj....
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Se spomnim cifre, nikoli žaljiv, pripravljen pomagati, sicer ne vem koliko je bil star, ampak lahka naj mu bo zemlja
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
A nisem enkrat bral, da je tudi on prišel v nasprotje z zakonom?
Al sem ga za koga zamešal?
Ni prišel navzkriž s zakonom, ampak je prišel navzkriž s tukajšnjimi forumskimi oblastmi/podzemljem. Alter se je takrat moral odločit, al bo postal komunistično propagandno trobilo, ali pa naj bi obstajal kot za silo nevtralen forum. Zmagali so ultra komunisti tipa Snecer, Gatto, Jest5 itd... zato je Cifra kot edini poštenjakar od moderatorjev, moral odit, ker ni hotel trobit v ta komunistični rog. Uradna razlaga je sicer bila, češ, da je Cifra odšel, ker naj bi zbolel na psihi, pa zaradi zasvojenosti od interneta, pa blabla bla... . Ampak komunisti so od nekdaj tiste, katere so diskvalificirali, če jih že niso likvidirali, zmeraj potem proglasili za nore.
Vsaka čast Gospodu Cifri, ki se ni vdal in ki je postal samo še ena od mnogih komunističnih žrtev. Mislim, da si on resnično zasluži častno mesto tega foruma. Predlagam da se njegov gugalnik uporabi in naslika kot simbol tega foruma.
Slava mu!
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.678
6.237
113
Ni prišel navzkriž s zakonom, ampak je prišel navzkriž s tukajšnjimi forumskimi oblastmi/podzemljem. Alter se je takrat moral odločit, al bo postal komunistično propagandno trobilo, ali pa naj bi obstajal kot za silo nevtralen forum. Zmagali so ultra komunisti tipa Snecer, Gatto, Jest5 itd... zato je Cifra kot edini poštenjakar od moderatorjev, moral odit, ker ni hotel trobit v ta komunistični rog. Uradna razlaga je sicer bila, češ, da je Cifra odšel, ker naj bi zbolel na psihi, pa zaradi zasvojenosti od interneta, pa blabla bla... . Ampak komunisti so od nekdaj tiste, katere so diskvalificirali, če jih že niso likvidirali, zmeraj potem proglasili za nore.
Vsaka čast Gospodu Cifri, ki se ni vdal in ki je postal samo še ena od mnogih komunističnih žrtev. Mislim, da si on resnično zasluži častno mesto tega foruma. Predlagam da se njegov gugalnik uporabi in naslika kot simbol tega foruma.
Slava mu!
Ce je kaj res pritlehnega je to da zlorabljas pokojnikovo ime za lastne blodnje.

Ko sva se s cifro srecala zaradi zavarovanja mi je povedal da se je umaknil sam, ravno zaradi odvisnosti od interneta (njegove besede). Ko sem ga vprasal kako to izgleda (odvisnost od interneta), mi je dal prakticen primer: klicala je stranka da zeli zavarovat porscheja. Kasko. Od tega bi dobil zelo dobro provizijo. Pa je stranki rekel da nima casa, ker je cez 1 uro imel nek skupinski napad na travianu. In ko se je te tezave lotil se je poslovil tudi od foruma.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ce je kaj res pritlehnega je to da zlorabljas pokojnikovo ime za lastne blodnje.

Ko sva se s cifro srecala zaradi zavarovanja mi je povedal da se je umaknil sam, ravno zaradi odvisnosti od interneta (njegove besede). Ko sem ga vprasal kako to izgleda (odvisnost od interneta), mi je dal prakticen primer: klicala je stranka da zeli zavarovat porscheja. Kasko. Od tega bi dobil zelo dobro provizijo. Pa je stranki rekel da nima casa, ker je cez 1 uro imel nek skupinski napad na travianu. In ko se je te tezave lotil se je poslovil tudi od foruma.
Iz spoštovanja do Cifre, v tej debati ne bom več sodeloval, ker boste komunisti to debato spremenili v pljuvalnik po meni.
Povedal sem samo to, zakaj je Cifra odšel iz tega foruma in resnico, saj se je Cifra potem, po njegovi diskvalifikaciji, še nekajkrat javil meni na privat sporočila in mi objasnil zadevo.

Kot že rečeno, predlagam da se njegov gugalnik, ki ga kje imel v avatarju, uporabi kot logotip tega foruma. To si je zaslužil.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.678
6.237
113
Iz spoštovanja do Cifre, v tej debati ne bom več sodeloval, ker boste komunisti to debato spremenili v pljuvalnik po meni.
Povedal sem resnico saj se je Cifra potem, po njegovi diskvalifikaciji, še nekajkrat javil meni na privat sporočila in mi objasnil zadevo.

Kot že rečeno, predlagam da se njegov gugalnik, ki ga kje imel v avatarju, uporabi kot logotip tega foruma. To si je zaslužil.
Komunist te je naredil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.