POI ikone

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Za vse, ki si sami izdelujete POI točke.
Tukaj imate 600 ikon za izdelovanje POI točk.
Ikone so .bmp 22x22 .
 

Priponke

  • 190853-600POIIcons.zip
    577,4 KB · Ogledi: 721

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ta link, ki si ga ti dodal nima nič z tem kar sem jaz zgoraj prilepil .
Tile POI, ki se tebi prikazujejo so pa v iGO, ampak čisto nekaj druga saj lahko vidiš, da niso tvoji POI barvni, temveč so vijolčni ali modri.
Zbirka ikon za POI točke so namenjene za samostojno izdelavo POI točk v programih; Maporama, TomTom ... itd. Zgolj, da uporabniki ne rabijo iskati ikon za svoje destinacije.
Če ti te ikone ne odgovarjajo, mislim velikost imaš miljon programov z katerimi si lahko dimenzijo ikone spremeniš. Z risarjem lahko to narediš, ter posnameš v 256 bitni kvaliteti.
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Kje pa je ta link zgoraj ?

Ni link, kot priponko sem dal. Klikni na disketico v mojem prvem postu.
cool-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
A je mozno iz naprave dobiti POI tocke po kategorijah ? Recimo, samo NAKUPI, GORIVO, itd...? V sluzbene namene si veckrat shranim kaksno stranko, ki ni prednalozena, recimo ena trgovina, potem pa nekaj casa ne grem vec tja in drugic, ko spet grem, sem ze pozabil, da sem si jo shranil in ce isces pod NAKUPI, ne najde...Zato bi si pri stranki shranil lokacijo, ko bi pa prisel domov, bi ji pa dal ustrezen znakec in v ustrezno kategorijo, v tem primeru pod NAKUPI...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Lahko pa narediš drugače, kar se da brez problema in sicer:
Izbereš ikonico za eno trgovino, v tem primeru tvojo stranko.
Ko si pri njej enostavno klikneš dodaj POI. Ko ustvariš lastno kategorijo POI ti da možnost izbire ikone za omenjeno POI točko. Ta POI se potem shrani med druge POI znake.
Svoje lokacije sem jaz v Maporami tako označeval, čeprav ta zadeva oz. postopek kot bi ti rad NI najbolj praktičen. Če bi rad, da se ti ikone razlikujejo od najbolj uporabnih, potem moraš svoje naložit ... itd.

Najboljša varjanta je to, kar omogoča vsak navi program in sicer;
shrani lokacijo med priljubljene ... itd. Ko jo shraneš jo lahko poimenuješ in konec.
Vse priljubljene lokacije se v vsakem programu shranijo na določeno mesto, tako da vsakič ko dodaš nov naslov pač zvečer izvoziš fajl na comp, tako da v primeru sesutja ti ostane zadeva na kompu ....
wink-1.gif
V glavnem ... lahko bi še pisal, ampak bistvo sem itaq dosegel ....
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
OK sem ze ugotovu. Stric google ve vse. Nahajat se morajo na racunalniku v mapi Moji Dokumenti\Moj Garmin\Simboli tocke v smeri po meri
Pa ostevilcene morajo biti od 000.bmp naprej.

LP