Ljubljana - brezvezno mesto?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.530
5.508
113
zica 2024 1.jpg

zica 2024 2.jpg

zica 2024 3.jpg

zica 2024 4.jpg


Pohod ob žici. 2024.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.161
959
113
Emona / Carnium
Ja. Ena izmed mnogih stvari, ki ponazarjajo stanje duha. Ta "SFRJ" merch je zelo vpadljiv. Jaz sem imel oblečen Noctiferia t-shirt z napisom: GOD SAVE US FROM RELIGION.
1715459321800.png


Škoda, da si do časa volitev, kot narod nismo znali priboriti boljših opcij, kot so te, ki jih imamo na voljo od osamosvojitve naprej. Valda, da nas nategnejo, ker smo limitirani ali pa okuženi z nastavki (pred)osamosvojitvenih politik. Sej vidiš na forumu...to je blizu stanja na terenu...morda je celo malo boljše tukaj.

Zadnjič sem ujel promo video od Svobode, kjer so pogruntali, da bodo s pomočjo "Gojka Ajkule" koncept volitev približali TikTok generaciji...vauuuuu...politika je postala reality show. Volitve pa nEurosong.
Pa ne mi rečt, da verjameš, da je NSi neka napredna opcija, ki bo iz nas potegnila najboljše.
Jaz opcij nimam. Že dolgo.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.612
2.450
113

Jaz sem šel, ker imam nostalgijo po ljubljani. Pa ene 5 booty dobrih sem vidu.

Pajace pa letos sploh opazil nisem več. Lani je pa kr bil šok, ker sem bil prvič.

Sem pa zelo zelo temne priseljence srečal, s črnimi zastavami ali nekaj takega in lubenicami na majicah, Tole me je mal vrglo iz transa.

Sem pa dosti pod 6 urami okol prišel :cheer:

avengers-infinity-war.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in erikson

erikson

Guru
25. avg 2007
21.530
5.508
113
Sem pa zelo zelo temne priseljence srečal, s črnimi zastavami ali nekaj takega in lubenicami na majicah, Tole me je mal vrglo iz transa.

Novembra se je shoda v podporo Palestini, ki je potekal v Londonu, udeležil tudi protestnik s transparentom, na katerem je pisalo: “Barve lubenice – rdeča, zelena, črna in bela – so enake barvam na palestinski zastavi. Od tedaj se na družbenih omrežjih pa tudi v resničnem življenju lubenice vse pogosteje uporabljajo kot simbol za izražanje solidarnosti s Palestinci v smrtonosni vojni med Izraelom in Hamasom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.023
5.232
113
Ljudje so nostalgični. Kako nepomembno.

Okupator je postavil taborišče v mestu (po zgledu dolfetovih getov) in 80 let kasneje boomerji hodijo na križev pot, ampak namesto križa, nosijo 2x4m veliko zastavo države katera še ni obstajala med temi dogodki. Bonus meme: ta ista država je postavila ograjo na mejo in stražarji so streljali na tiste, kateri so jo hoteli zapustiti. SFSN!

Cringe, bro.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.161
959
113
Emona / Carnium
Okupator je postavil taborišče v mestu (po zgledu dolfetovih getov) in 80 let kasneje boomerji hodijo na križev pot, ampak namesto križa, nosijo 2x4m veliko zastavo države katera še ni obstajala med temi dogodki. Bonus meme: ta ista država je postavila ograjo na mejo in stražarji so streljali na tiste, kateri so jo hoteli zapustiti. SFSN!

Cringe, bro.
Zastava predstavlja še kaj več, kot le državo. Za primer vzami lubenico ali pa poljubno zlorabljen simbol, ki se imenuje svastika.
Na nekatere so streljali. Nekaterih nikoli niso našli. Get over it, dokler ne pride opravičilo.
Pa napiše se: Cringe, BROz.
1715495235389.png
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.176
304
83
Ja. Sploh če te ni bilo zraven. In ne pozabi zamižat ob dejstvu, da je bilo na pohodu poleg teh petih tudi ostalih 36.995 ljudi brez jugo simbolov.
Bom pojasnil
Moj izbor je bil na eni fotki od 4.
Zakaj, ti puscam v razmislek.
Nima totalno nobene veze tako z prireditvijo kot ideologijo. Pionirska kapica je kvecjem sadez on top of...