I-GO8 in (ne)prikazovanje radarjev na zemljevidu

krava

Majstr
5. sep 2007
3.596
290
83
www.kacnje.eu
Iz poiplaza sem potegnil speedcam.txt in ga prepisal v spedcam.map v mapo content/speedcam (od I-Go 8) na dlančniku. Kako te radarje vidim na karti?
Nikjer jih namreč ni. Vključil sem tudi "warning" za opozarjanje na radarje, pa jih na karti še vedno ni videti.
Kakšna ideja?
Lahko kdo poskusi in mi pove katerega naj pogledam.
 
Nazadnje urejeno:

krava

Majstr
5. sep 2007
3.596
290
83
www.kacnje.eu
Je kakšna duša?
evil.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ker uporabnik "krava" ni bil tolko, da bi njegovo rešitev delil z nami, bom jaz napisal, kako se stvar naredi, čeprav verjamem, da že marsikdo to ve, ampak lahko se najde kakšen nov, ki pa bo malce zmeden.

TOREJ:

Datoteko Speedcam.txt ki jo potegnemo iz POIplaza enostavni raspakiramo in jo skopiramo v: \SD Card\iGO8\CONTENT\SPEEDCAM . Nato v tej mapi zbrišemo *.spdb file. Ponovno zaženemo program, vklopimo opozarjanje na radarje in stvar je rešena. Ko se pomikamo po karti lahko radarje vidimo na njej tudi že prikazane.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.596
290
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Ker uporabnik "krava" ni bil tolko, da bi njegovo rešitev delil z nami, bom jaz napisal, kako se stvar naredi, čeprav verjamem, da že marsikdo to ve, ampak lahko se najde kakšen nov, ki pa bo malce zmeden.

Tole je pa kar grdo napisano ...
Uporabnik Krava je lepo napisal, da je še enkrat dol potegnil zadevo in je delovalo. Pa tudi nihče ni nič spraševal po dodatnih informacijah ...
stupid-1.gif
 

skydancer

Zelenc'
3. sep 2007
23
0
1
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Ker uporabnik "krava" ni bil tolko, da bi njegovo rešitev delil z nami, bom jaz napisal, kako se stvar naredi, čeprav verjamem, da že marsikdo to ve, ampak lahko se najde kakšen nov, ki pa bo malce zmeden.

Tole je pa kar grdo napisano ...
Uporabnik Krava je lepo napisal, da je še enkrat dol potegnil zadevo in je delovalo. Pa tudi nihče ni nič spraševal po dodatnih informacijah ...
stupid-1.gif

ampak res, rešitev iz strani uporabnika krave je bila podana, sledil je povsem nepotreben "komentar".
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ne bluzita !
Kaj sta si v sorodu ali kaj ?

Najprej je spraševal, kako zadevo rešit, češ da mu jih ne prikaže na karti. Odgovora NI dobil, razen tega, da v simuliranju poti jih ne prikazuje. Nato je napisal rešeno, še enkrat sem dol potegnil.

Jaz nisem rabil še enkrat dol potegnit pa sem zadevo rešil na način kot sem ga opisal, tako da NI podal rešitve za omenjen problem. Preberita temo še 1x pa bosta razumela.
 
22. jul 2007
12.870
1.333
113
123
hitman povej katere si gor dal, kar INT.ernational speedcam ali po državah katere imaš karte naložene?LPWWY
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Globoko se ti opravičujem, če sem te narobe razumel ... ampak pustimo temo pri miru.

Nimaš se kaj opravičevat, pač tako je.
Najprej vprašaš, ko ne dobiš odgovora in najdeš rešitev pa ne deliš z nami. To sem mislil in nič druga (čeprav malo kdaj kaj vprašam)
Tudi moj post ni bil sporen ...
 
22. jul 2007
12.870
1.333
113
123
še eno vprašanje ko recimo iz poiplaza fiksne radarje in mobilne radarje odzipam ustvari samo speedcam.txt, kako jih potem ločiti ali je potrebno potem združiti v istoimensko mapo fix+mob=speedcam.txt?LPWWY
 

skydancer

Zelenc'
3. sep 2007
23
0
1
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Ne bluzita !
Kaj sta si v sorodu ali kaj ?

Najprej je spraševal, kako zadevo rešit, češ da mu jih ne prikaže na karti. Odgovora NI dobil, razen tega, da v simuliranju poti jih ne prikazuje. Nato je napisal rešeno, še enkrat sem dol potegnil.

Jaz nisem rabil še enkrat dol potegnit pa sem zadevo rešil na način kot sem ga opisal, tako da NI podal rešitve za omenjen problem. Preberita temo še 1x pa bosta razumela.

rofl
smile-1.gif
Še vedno trdim da je uporabnik postavil vprašanje in nanj tudi sam odgovoril. Očitno je bila prva datoteka "v okvari", druga pač ne. Pol pa se ti on opravičuje, pa saj to ni res...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
še eno vprašanje ko recimo iz poiplaza fiksne radarje in mobilne radarje odzipam ustvari samo speedcam.txt, kako jih potem ločiti ali je potrebno potem združiti v istoimensko mapo fix+mob=speedcam.txt?LPWWY

Zdaj če te prav razumem bi rad obojne radarje, : mobilne in fiksne združil ali kako ?
Če je to tvoj problem, potem ni pamike, ti jaz radarje SLO spravim v en fajl.
Če pa jih želiš ločit iz ene .txt datoteke, pa še nisem probal, mislim pa da bi šlo ...